Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Warsztaty urbanistyczne po raz drugi

Konstancin-Jeziorna ponownie będzie gospodarzem międzynarodowych warsztatów urbanistycznych. Studenci z Polski i Francji zajmą się tym razem dziedzictwem kulturowym i krajobrazowym naszego miasta. W związku z tym prosimy mieszkańców o wypełnienie ankiety, która pomoże przyszłym architektom opracować koncepcję rozwoju jedynego uzdrowiska na Mazowszu.


W tym roku warsztaty rozpoczną się 7 kwietnia i potrwają ponad dziesięć dni. Do Konstancina-Jeziorny ponownie przyjadą studenci z Uniwersytetu Sorbona w Paryżu, Politechniki Warszawskiej i Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Przyszli architekci zajmą się tym razem dziedzictwem kulturowym i krajobrazowym decydującym o atrakcyjności miasta i gminy Konstancin-Jeziorna.

Patronat honorowy nad warsztatami urbanistycznymi objął Kazimierz Jańczuk, burmistrz gminy, a będą one prowadzone we współpracy z jej mieszkańcami. W związku z tym zachęcamy wszystkim do wypełnienia zamieszczonej poniżej ankiety. Ma ona charakter anonimowy, a zebrane w ten sposób dane zostaną wykorzystane wyłącznie do celów badawczych.

Formularz dostępny jest również w najnowszym wydaniu Biuletynu Informacyjnego Gminy Konstancin-Jeziorna (str. 12) oraz w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna. Wypełnione ankiety prosimy przesłać do 31 marca na adres e-mail: promocja@konstancinjeziorna.pl. Można je również dostarczyć do Wydziału Promocji i Współpracy z Organizacjami Społecznymi, który mieści się przy ul. Warszawska 23.

Autor: Patryk Siepsiak

2015-03-05

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer