Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Większy tabor na Wszystkich Świętych

W najbliższy weekend (1 i 2 listopada) na dwóch liniach L15 i L16 pojawi się większy tabor. Dzięki temu mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna bez problemu i wygodnie dojadą na cmentarze. Swoje zmiany na okres Wszystkich Świętych wprowadził już Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie.

Władze gminy Konstancin-Jeziorna zagwarantowały mieszkańcom łatwiejszy i wygodniejszy dojazd komunikacją lokalną na cmentarze. Przewoźnik obsługujący linie mikrobusowe zgodził się, by 1 i 2 listopada na trasy wyjechał tabor o większej niż zwykle pojemności. Zmiany dotyczą linii L15 i L16. 

Jednocześnie przypominamy, że w najbliższe sobotę i niedzielę autobusy wszystkich linii lokalnych (L14, L15, L16 i L21) będą kursowały według świątecznego rozkładu jazdy.

Na okres Wszystkich Świętych specjalną organizację komunikacji miejskiej i podmiejskiej wprowadził też warszawski ZTM. W stolicy uruchomione zostały linie cmentarne "C", którymi od 25 października do 2 listopada można dojechać na warszawskie nekropolie. 

Szczegółowe informacje na temat świątecznych zmian w komunikacji dostępne są na stronie internetowej ZTM - TUTAJ

Autor: Patryk Siepsiak

2014-10-31

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer