Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Wkrótce rozstrzygnięcie dwóch przetargów

Wkrótce poznamy wykonawców dwóch dużych inwestycji, które będą realizowane m.in. w Konstancinie-Jeziornie i Słomczynie. W minionym tygodniu otwarto oferty w ogłoszonych przez gminę przetargach. Obecnie trwa ich weryfikacja.

Chodzi o budowę sieci kanalizacyjnej wzdłuż ul. Wiślanej i Łyczyńskiej - do skrzyżowania z drogą nr 724 - w Słomczynie oraz budowę ul. Przesmyckiego wraz z infrastrukturą w Konstancinie-Jeziornie i budowę kolektora deszczowego w ul. Zubrzyckiego w Chylicach.

Pierwszą inwestycję chce realizować siedem firm. Najniższa oferta, która wpłynęła do Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna opiewa na trochę ponad 1 mln zł, a najdroższa - ponad 1,7 mln zł. Z kolei o kontrakt na budowę drogi i kolektora deszczowego ubiega się 8 firm, w tym jedno konsorcjum. Tutaj kwoty wahają się od ok. 2,5 mln zł do prawie 4,9 mln zł. Obecnie trwa weryfikacja złożonych ofert pod względem formalnym i merytorycznym.

Pełne informacje z otwarcia ofert znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej.

Autor: Patryk Siepsiak

2014-09-16

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer