Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

WOŚP na sportowo

Już w niedzielę, 11 stycznia finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji w Konstancinie-Jeziornie odbędzie się turniej speed badmintona i tenisa stołowego, na który już dzisiaj serdecznie zapraszamy. Początek sportowych zmagań o godz. 10.00.

W tym roku pieniądze będą zbierane na zakup sprzętu dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych, a także dla godnej opieki medycznej seniorów. WOŚP zagra także w Konstancinie-Jeziornie. Będzie nie tylko muzycznie, ale i sportowo. 

Już w niedzielę, 11 stycznia zapraszamy do hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji (ul. Żeromskiego 15, wejście od ul. Piasta) na "Turniej SpeedTenBada". Uczestnicy zawodów będą rywalizować w dwóch grupach wiekowych. O godz. 10.00 zmierzą się ze sobą uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów, a o godz. 12.00 do rywalizacji staną mężczyźni i kobiety, którzy ukończyli 16 lat.

Zapisy przyjmowane są mailowo (adam.grzegorzewski@wp.pl) lub w dniu zawodów - na 30 minut przed losowaniem gier. Poniżej do pobrania regulamin turnieju. Zapraszamy do udziału w zabawie i wspólnego kibicowania. 

Autor: Patryk Siepsiak

2015-01-02

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer