Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Wydanie specjalne Biuletynu

Ukazał się najnowszy Biuletyn Informacyjny Gminy Konstancin-Jeziorna. Jest to wydanie specjalne, w całości poświęcone zbliżającym się wyborom samorządowym. Zapraszamy do lektury.

W najnowszym numerze Biuletynu Informacyjnego Gminy Konstancin-Jeziorna znajdą Państwo wszystko o listopadowych wyborach samorządowych, w tym m.in. adresy lokali wyborczych, listy kandydatów na burmistrza gminy i do rad - miejskiej, powiatu i sejmiku wojewódzkiego. Zamieściliśmy w nim także kalendarz wyborczy oraz poradnik, w którym wyjaśniamy najważniejsze zasady głosowania.

Pismo ukazało się w nakładzie 5 tys. egzemplarzy. Można je znaleźć m.in. w wielu placówkach handlowych na terenie miasta i gminy, Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, bibliotece publicznej i jej filiach, Konstancińskim Domu Kultury oraz Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji. Biuletyn trafi też bezpośrednio do mieszkańców gminy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Można go również pobrać z naszej strony - poniżej lub przeczytać on-line - TUTAJ. Zapraszamy do lektury!

Autor: Patryk Siepsiak

2014-11-04

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer