Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Zima w mieście

Ferie w Konstancinie-Jeziornie nie będą nudne. Na uczniów czeka wiele atrakcji, wśród nich m.in.: bezpłatne lodowisko, zajęcia sportowe, warsztaty plastyczne i muzyczne, a także pokazy filmowe. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Blisko 2 tysiące uczniów z gminy Konstancin-Jeziorna rozpoczyna w poniedziałek, 19 stycznia wyczekiwane ferie zimowe. Dla tych, którzy najbliższe dwa tygodnie spędzą w mieście czeka wiele atrakcji - zarówno sportowych, jak i kulturalnych.

Miłośników aktywnego wypoczynku zapraszamy do hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Żeromskiego 15 (wejście od ul. Piasta). Obiekt dostępny będzie dla uczniów szkół podstawowych (kl. IV-VI) od godz. 11.00 do godz. 13.00, a dla gimnazjalistów w godz. 13.00-15.00. W programie zajęć m.in. gry i zabawy zespołowe oraz konkursy i turnieje. 

Z kolei Konstanciński Dom Kultury proponuje "Kulturalną zimę w mieście". Na dzieci czekają m.in. warsztaty: edukacyjne, plastyczne, muzyczne, a także pokazy filmowe i wycieczki autokarowe. Wszystko pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Zajęcia, z wyjątkiem wycieczek, są bezpłatne i będą się odbywały w godz. 10.00-14.00. Szczegółowe informacje: filia KDK przy ul. Sobieskiego 6, tel.: 22-484-20-22 lub 22-519-134-179 oraz na stronie www.konstancinskidomkultury.pl

Przez całe ferie czynne będzie też lodowisko w konstancińskim amfiteatrze. Dla uczniów (do 18. roku życia) z gminy Konstancin-Jeziorna ślizgawka od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-15.30 będzie bezpłatna. Uwaga! Osoby, które chcą skorzystać z lodowiska za darmo muszą mieć ze sobą ważną legitymację szkolną. Przypominamy też, że na miejscu jest również wypożyczalnia łyżew.

Autor: Patryk Siepsiak

2015-01-16

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer