Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Złoty medal dla Jerzego Karwowskiego

Jerzy Karwowski, prezes Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie-Jeziornie został odznaczony złotym medalem Akademii Polskiego Sukcesu. To prestiżowe wyróżnienie otrzymują osoby, które swoim przykładem dowodzą, że sukces, także na międzynarodową, światową skalę, leży w granicach możliwości polskich przedsiębiorców, artystów i sportowców.

Polski Klub Biznesu złote, srebrne i brązowe medale przyznaje już od 24 lat. Do tej pory wręczono ponad 300 nagród i wyróżnień. Otrzymali je przede wszystkim przedsiębiorcy, firmy, ale także znani artyści, sportowcy oraz politycy. Wśród laureatów Akademii Polskiego Sukcesu są m.in. Nina Andrycz, Robert Sowa i Robert Korzeniowski. W tym roku do tego grona dołączył Jerzy Karwowski, prezes zarządu Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie-Jeziornie. 

Jerzy Karwowski został doceniony przez kapitułę konkursu za wybitne osiągnięcia w zakresie rehabilitacji chorych oraz w zarządzaniu centrum w minionym 25-leciu. Prezesowi oraz całej załodze gratulujemy sukcesu.


[LAUREACI 2014]

Złoty Medal z Diamentem w kategorii kultura: prof. Janusz Gajos

Złote Medale Akademii Polskiego Sukcesu: 

  • Polisa Życie TU S.A. VIG - prezes Zarządu Wiesław Szermach, za całokształt działalności ubezpieczeniowej, dynamiczny rozwój, solidność, innowacyjność produktów ubezpieczeniowych oraz profesjonalny poziom zarządzania firmą.
  • prof. dr hab. n med. Jerzy Adamus, za wybitne osiągnięcia w dziedzinie kardiologii.
  • Centrum Kompleksowej Rehabilitacji - prezes Jerzy Karwowski, za wybitne osiągnięcia w zakresie rehabilitacji chorych oraz w zarządzaniu Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Konstancin w minionym 25-leciu.
  • Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole - prezes zarządu Czesław Cieślak, za wysokie osiągnięcia w eksporcie polskich wyrobów mleczarskich.
  • Afrodyta SPA & Welness Resort - panowie Lech Kukorowski i Ludwik Chomicz, za innowacyjność i wysoki poziom usług, świadczonych na rzecz ochrony zdrowia i odnowy biologicznej.
  • Link Sp. z o.o. - prezes Zarządu Ryszard Ellert, za wprowadzenie zaawansowanych technologii informatycznych w usługach transportowych na terenie Polski i Europy oraz wysokie normy jakości usług i wykorzystanie nowoczesnego taboru.
  • Instytut Maszyn Spożywczych - prezes zarządu Stanisław Parafiniuk, za wieloletnie doświadczenie, innowacje i sukcesy rynkowe w produkcji maszyn i urządzeń do przetwórstwa żywności w wielu branżach przemysłu rolno spożywczego.
  • KIM Sp.z o.o - prezes zarządu Kuba Krosnowski, za znaczące osiągnięcia w obrocie hurtowym materiałami budowlanymi w Polsce i Europie.

Srebrny Medal Akademii Polskiego Sukcesu: dr n med. Jerzy Śmigurowicz, za znaczące osiągnięcia w kardiochirurgii nieinwazyjnej, wysokie walory etyki.

Autor: Patryk Siepsiak

2014-12-19

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer