Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Zmiany kadrowe w ratuszu

Przełom roku 2014 i 2015 przyniósł zmiany kadrowe w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna. Nowi kierownicy, przeniesienia i awanse wewnętrzne pracowników - to tylko niektóre z nich.

Do pierwszych zmian doszło jeszcze w ubiegłym roku. 28 października kierownikiem konstancińskiego Urzędu Stanu Cywilnego, w drodze awansu wewnętrznego, została p. Bożena Pindelska. Jej poprzedniczka - p. Jolanta Kanabus została przeniesiona na stanowisko podinspektora w Wydziale Oświaty, Kultury i Zdrowia, gdzie zajmuje się m.in. sprawami związanymi z wydawaniem Konstancińskiej Karty Mieszkańca.

14 listopada Kazimierz Jańczuk, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna odwołał dwóch swoich zastępców. Miesiąc później (11 grudnia) na stanowisko pierwszego zastępcy powołał p. Ryszarda Machałka. Pod koniec ubiegłego roku zmian kadrowych było znacznie więcej. Od 22 grudnia zastępcą kierownika USC jest p. Marzena Micewicz. Na stanowisko została zatrudniona w drodze awansu wewnętrznego.

Tego samego dnia (22 grudnia) na dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Konstancinie-Jeziornie została powołana p. Iwona Jakubczyk. Pod koniec miesiąca (29 grudnia) na emeryturę przeszła p. Maria Pierścińska z Wydziału Administracyjno-Gospodarczego UMiG. W związku z tym do kancelarii urzędu, gdzie pracowała na stanowisku podinspektora została przeniesiona p. Katarzyna Szewczyk. Ponadto z końcem roku wygasła umowa z p. Dominikiem Karabinem, który był zatrudniony na stanowisku inspektora w Wydziale Dróg Gminnych.

Nowy rok przyniósł też zmiany w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Spraw Lokalowych, którym od 1 stycznia 2015 r. kieruje p. Paweł Kralik - został zatrudniony w drodze awansu wewnętrznego. 7 stycznia w wyniku przeprowadzonego naboru, stanowisko do spraw monitoringu wizyjnego miasta objął p. Adam Guba. W następnych dniach w konstancińskim ratuszu będą kolejne zmiany. 12 stycznia p. Michał Lewandowski przestanie pełnić obowiązki zastępcy kierownika Wydziału Dróg Gminnych, pozostając w nim na stanowisku inspektora. Z kolei 18 stycznia z pracy odchodzi, na własną prośbę, p. Danuta Nejman - inspektor w Wydziale Inwestycji i Remontów.

Autor: Patryk Siepsiak

2015-01-08

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer