Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Zrób prezentację i wygraj nagrodę

"Śpiewajmy tradycyjne polskie piosenki wojskowe i harcerskie" - pod takim hasłem Miejsko-Gminne Koło Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych organizuje konkurs dla uczniów z gminy Konstancin-Jeziorna.

Zadanie jest proste. Uczniowie muszą przygotować prezentację multimedialną ilustrującą piosenkę wojskową, partyzancką lub harcerską. Do wyboru jest kilkanaście utworów. Na liście znalazły się m.in. "Czerwone maki na Monte Cassino", "Rozszumiały się wierzby", "Wojenko, wojenko" czy "Płonie ognisko w lesie". Konkursu skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów gminy Konstancin-Jeziorna. 

Prace można przesłać pocztą elektroniczną (e-mail: cejba@wp.pl), dostarczyć osobiście pod adres -  ul. Jaworskiego 24, pok. nr 1 (poniedziałki w godz. 14-16) lub przesłać pocztą tradycyjną - ul. Jaworskiego 18, 05-510 Konstancin-Jeziorna,  z dopiskiem na kopercie "Konkurs - kombatanci".

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 24 listopada 2014 r. Na najlepsze prezentacje czekają nagrody. Szczegóły konkursu znajdują się w jego regulaminie (do pobrania poniżej).

Autor: Patryk Siepsiak

2014-11-14

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer