Konstancin-Jeziorna

Opublikowano: Konstancin-Jeziorna (www.konstancinjeziorna.pl)


Ferie na sportowo już za nami, atrakcji nie brakowało

Drugi i zarazem ostatni tydzień „Ferii na sportowo” za nami. Mimo nie najlepszej pogody nie było czasu na nudę. O atrakcje zadbali instruktorzy Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie.

W zajęciach sportowo-rekreacyjnych zorganizowanych w drugim tygodniu ferii, od 7 do 11 lutego, wzięło udział 30 dzieci. Mimo że pogoda nie rozpieszczała i nie zachęcała do wypoczynku na świeżym powietrzu, instruktorzy Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji nie pozwolili na nudę.

Działo się

Uczestnicy „Ferii na sportowo” mogli sprawdzić się w najpopularniejszych dyscyplinach sportowych. Rozegrano też mecze siatkówki i koszykówki. Na dzieci czekały również ćwiczenia przy muzyce i możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych. Były też prezenty, które wręczył uczniom Dariusz Zieliński, drugi zastępca burmistrza gminy Konstancin-Jeziorna.

Podziękowania i ankieta

Dziękujemy uczestnikom za wspólną zabawę oraz instruktorom za organizację wspaniałego wypoczynku. Rodziców natomiast zachęcamy do wypełnienia anonimowej ankiety dotyczącej zajęć w ramach „Ferii na sportowo”. Do zobaczenia za rok.

Do pobrania
Załącznik Size
Ankieta dla rodziców – zajęcia GOSiR 750.27 KB

Adres źródłowy: https://www.konstancinjeziorna.pl/index.php/news/sport-i-rekreacja/ferie-na-sportowo-juz-za-nami-atrakcji-nie-brakowalo