Konstancin-Jeziorna

Opublikowano: Konstancin-Jeziorna (www.konstancinjeziorna.pl)


W ferie Punkt Informacji Turystycznej czynny codziennie

Specjalnie na okres ferii zimowych Punkt Informacji Turystycznej w willi Kamilin przy ul. Piłsudskiego 42 w Konstancinie-Jeziornie będzie czynny codziennie.  Mapy, przewodniki i materiały promocyjne dotyczące naszej gminy dostępne będą od 11 do 26 lutego w godz. 12 –16.00. Zapraszamy serdecznie. 

Punkt Informacji Turystycznej mieści się w willi Kamilin, tuż przy Parku Zdrojowym (ul. Piłsudskiego 42). Specjalnie na okres ferii zimowych będzie czynny 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do niego w godz. 12.00–16.00 od 11 lutego (sobota) do 26 lutego (niedziela).

Turyści, kuracjusze oraz mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna i sąsiednich miejscowości otrzymają w punkcie niezbędne informacje o zabytkach i atrakcjach turystycznych znajdujących się na terenie naszej gminy, a także zaopatrzą się m.in. w mapy, przewodniki i foldery promocyjne. Kontakt telefoniczny: 22 484 24 47 – tylko w godzinach pracy punktu.


Adres źródłowy: https://www.konstancinjeziorna.pl/index.php/news/w-ferie-punkt-informacji-turystycznej-czynny-codziennie-0