Konstancin-Jeziorna

Opublikowano: Konstancin-Jeziorna (www.konstancinjeziorna.pl)


Wyślij zgłoszenie i spełnij swoje start-upowe marzenia

To już ostatnie chwile, aby wziąć udział w konkursie dla innowacyjnych start-upów „Startuj z Mazowsza”. Rekrutacja trwa do 24 lipca 2023 r. Dla zwycięzców przewidziano nagrody o łącznej wartości 90 tys. zł, wsparcie medialne oraz nagrody merytoryczne od partnerów.

Organizatorem 5. edycji konkursu „Startuj z Mazowsza” jest województwo mazowieckie, a mogą wziąć w nim udział start-upy, które działają na rynku krócej niż 3 lata.

Trzy kategorie

Zgłoszenia przyjmowane są w trzech kategoriach:

  • Inno-Tech – start-upy tworzące nowe produkty i procesy oraz wprowadzające znaczące zmiany technologiczne, obejmujące innowacje produktowe, procesowe i systemowe.
  • Social Impact – start-upy, których działalność ma pozytywny wpływ na środowisko lub społeczeństwo.
  • Start – start-upy tworzące innowacyjne projekty będące na etapie Minimum Viable Product lub prototypu, które mają szanse na efektywny rozwój i skalowanie.

Dla zwycięzców przewidziano nagrody o łącznej wartości 90 tys. zł, wsparcie medialne oraz nagrody o wartości merytorycznej od partnerów konkursu, a są nimi: Smok Ventures, Venture Café Warsaw, Huawei Polska, Fundacja Przedsiębiorczości Technologicznej, Koleje Mazowieckie oraz miasto stołeczne Warszawa. Zwycięzcy w każdej z kategorii otrzymają nagrodę główną w wysokości 30 tys. zł. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są przez internet. Na wypełnienie formularza jest czas do 24 lipca do godz. 23.59.

Konferencja finałowa

Dodatkowo dziesięć najlepszych start-upów będzie miało możliwość prezentacji swoich rozwiązań na stoiskach wystawienniczych podczas konferencji finałowej, która odbędzie się w październiku 2023 r. To niepowtarzalna okazja, aby zaprezentować swoje pomysły na szerszą skalę i zdobyć wsparcie dla swojego start-upu. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej: innowacyjni.mazovia.pl.


Adres źródłowy: https://www.konstancinjeziorna.pl/index.php/news/wyslij-zgloszenie-i-spelnij-swoje-start-upowe-marzenia