Konstancin-Jeziorna

Opublikowano: Konstancin-Jeziorna (www.konstancinjeziorna.pl)


W czwartek rozdamy kalendarze na 2024 rok, wybierz jeden dla siebie

Przypominamy, że już w czwartek (21 grudnia) można zgłaszać się do kancelarii Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna po swój egzemplarz kalendarza na 2024 rok. Do wyboru jest wersja książkowa, trójdzielna lub planszowa. Mamy do rozdania 200 sztuk – kto pierwszy ten lepszy.

Kalendarze gminne wydawane są od lat, dlatego nie mogło ich zabraknąć także w tym roku. Terminarze na 2024 r. są już gotowe. Planszowy, 12-stronnicowy, zdobią przepiękne akwarele, prezentujące zabytki i atrakcje turystyczne gminy Konstancin-Jeziorna, autorstwa Doroty Diany Banaszczyk i Konrada Szumińskiego. Z kolei na kalendarzu trójdzielnym znalazły się zdjęcia wykonane przez lokalnych fotografików – Andrzeja Piętkę, Artura Ostrowskiego i Michała Zarembę. Kalendarz książkowy ma natomiast formę notatnika, w którym oprócz kalendarium dziennego znajdziemy m.in. przydatne dane teleadresowe do różnych instytucji.

Jak co roku publikacje trafią do m.in. sołtysów, konstancińskich instytucji, placówek oświatowych i kulturalnych. Także mieszkańcy będą mogli zdobyć egzemplarz jednego wybranego przez siebie kalendarza – planszowego, trójdzielnego lub książkowego. Wystarczy 21 grudnia zgłosić się do kancelarii Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (ul. Piaseczyńska 77). Zapraszamy od godz. 9.00 do godz. 15.00. Kto pierwszy, ten lepszy. Do rozdania mamy łącznie 200 sztuk kalendarzy.


Adres źródłowy: https://www.konstancinjeziorna.pl/index.php/news/w-czwartek-rozdamy-kalendarze-na-2024-rok-wybierz-jeden-dla-siebie