Konstancin-Jeziorna

Opublikowano: Konstancin-Jeziorna (www.konstancinjeziorna.pl)


Ruszyło głosowanie w konkursie Perły Mazowsza 2023

Rozpoczęło się głosowanie w  8. edycji konkursu Perły Mazowsza 2023. Zachęcamy do głosowania na kandydatów z gminy Konstancin-Jeziorna. Statuetki zostaną przyznane w trzech kategoriach – przedsiębiorczość, kultura oraz sport i turystyka. Na swoich faworytów można głosować do 4 lutego 2024 r.

Jest to już ósma edycja plebiscytu organizowanego przez tygodnik „Przegląd Piaseczyński”, samorządy powiatów piaseczyńskiego, grodziskiego i pruszkowskiego oraz Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania, którego celem jest wyróżnienie najlepszych lokalnych firm, wydarzeń i sportowców. Konkurs wyłoni Perły Gmin, Perły Powiatów i Perły Mazowsza w trzech kategoriach: przedsiębiorczość, kultura oraz sport i turystyka.

Nominowani

Kandydatów można było zgłaszać do 31 grudnia 2023 r. Kapituła zweryfikowała wszystkie zgłoszenia i wyłoniła laureatów drugiego etapu konkursu. Teraz wszystko jest w rękach mieszkańców – to oni wybiorą zwycięzców. Oto nominowani z gminy Konstancin-Jeziorna:

 • Perła Przedsiębiorczości:
  • Eva Park Life & Spa (kandydat nr 4).
    
 • Perła Kultury:
  • 6. Festiwal Filmowy Maklaka i Jego Przyjaciół (kandydat nr 2),
  • Jarmark Kultury Urzecza (kandydat nr 3),
  • Konstanciński Chór Kameralny (kandydat nr 4).
    
 • Perła Sportu i Turystyki:
  • Klub Sportowy Konstancin (kandydat nr 4)

Opisy wszystkich kandydatów dostępne są na stronie internetowej organizatora: www.perlymazowsza.pl.

Głosowanie

Na swoich faworytów można głosować na dwa sposoby:

Głosowanie trwa do 4 lutego 2024 r. (do godz. 12.00). Na laureatów czekają nagrody pieniężne, a głosujący mogą liczyć na nagrody niespodzianki. Zwycięzców poznamy w marcu podczas uroczystej gali w Tarczynie. Więcej informacji, w tym regulamin konkursu, można znaleźć na stronie: www.perlymazowsza.pl.


Adres źródłowy: https://www.konstancinjeziorna.pl/index.php/news/kultura/ruszylo-glosowanie-w-konkursie-perly-mazowsza-2023