Konstancin-Jeziorna[0]

Opublikowano: Konstancin-Jeziorna (www.konstancinjeziorna.pl)


Kalejdoskop Konstancina-Jeziorny – audiobook

Nie masz czasu na wertowanie papierowych przewodników, a fascynuje cię Konstancin-Jeziorna? Mamy rozwiązanie! Pobierz bezpłatnie audiobooka i poznaj historię naszej gminy czytaną przez Krystynę Czubównę.

Audiobook powstał w ramach projektu „Kalejdoskop Konstancina-Jeziorny”, realizowanego przez Konstanciński Dom Kultury. Głosu do nagrania użyczyła Krystyna Czubówna. Znana i lubiana polska dziennikarka zabiera swoich słuchaczy w wyjątkową podróż po gminie. Poznajemy więc m.in.: fascynującą historię jedynego uzdrowiska na Mazowszu i nadwiślańskiego Urzecza, atrakcje turystyczne i zabytki Konstancina-Jeziorny, a także ciekawostki i miejscowe legendy. Ponadto w towarzystwie Krystyny Czubówny pospacerujemy alejkami Parku Zdrojowego, zażyjemy solankowych inhalacji w tężni oraz przejdziemy szlakiem najpiękniejszych konstancińskich willi. A to wszystko w ciągu niespełna godziny. 

Jak pobrać?

Plik w formacie mp3 z audiobookiem można pobrać bezpłatnie poniżej i wrzucić go do urządzenia przenośnego – telefonu lub odtwarzacza mp3.
 

Do pobrania

Adres źródłowy: https://www.konstancinjeziorna.pl/index.php/page/kalejdoskop-konstancina-jeziorny-audiobook


Adres źródłowy: https://www.konstancinjeziorna.pl/index.php/page/kalejdoskop-konstancina-jeziorny-audiobook

Załączniki
  • [0] https://www.konstancinjeziorna.plhttps://www.konstancinjeziorna.pl/themes/custom/konstancin/logo.svg
  • [1] https://www.konstancinjeziorna.pl/sites/default/files/styles/image_and_text/public/2021-05/audibook-baner%20mniejsze_3.jpg?itok=4-zkNQh2