Konstancin-Jeziorna[0]

Konstancińskie siatkarki wygrały turniej w Warszawie

Świetny występ naszych siatkarek w turnieju Esperanto Cup 2021. Zawodniczki ze Stowarzyszenia Piłki Siatkowej Konstancin-Jeziorna stanęły na najwyższym stopniu podium. Rozgrywki odbyły się w Warszawie. Gratulujemy sukcesu!

Turniej Esperanto Cup odbył się 26 września w Warszawie. W zawodach startowało pięć drużyn: Stowarzyszenie Piłki Siatkowej Konstancin-Jeziorna, Międzyszkolny Klub Sportowy Olimp Mińsk Mazowiecki, Klub Sportowy Halinów Sekcja Siatkarska, Uczniowski Klub Sportowy Orlęta Raszyn oraz Esperanto Warszawa.

Turniej rozegrano według sytemu każdy gra z każdym. W pierwszym meczu konstancińska reprezentacja rywalizowała z gospodarzami zawodów –  UKS Esperanto Warszawa, których pokonała 2:0. Następnie grała z UKS Orlęta Raszyn, KS Halinów i MKS Olimp Mińsk Mazowiecki. Wszystkie spotkania siatkarki wygrały 2:1 i tym samym zdobyły puchar turnieju. Ponadto, zgarnęły też nagrody indywidualne – Karolina Narożnik została najlepszą zawodniczką turnieju, a Alina Urbanovich – rozgrywającą. Konstancińskie zawodniczki do turnieju przygotowywała ich trenerka Małgorzata Skorupa. Gratulujemy sukcesu!