Konstancin-Jeziorna[0]

Opublikowano: Konstancin-Jeziorna (www.konstancinjeziorna.pl)


Wyróżnienie za sportowe ,,Lato w mieście 2022’’

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie został wyróżniony w konkursie na najciekawszą wakacyjną inicjatywę dla dzieci i młodzieży. Jednostka została doceniona za tegoroczną akcję ,,Lato w mieście’’.

Organizatorem konkursu na najciekawszą inicjatywę profilaktyczno-edukacyjną dotyczącą bezpieczeństwa dzieci i młodzieży oraz zagospodarowania czasu wolnego podczas tegorocznych wakacji byli Mazowieckie Kuratorium Oświaty, Komenda Stołeczna Policji oraz Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu.

Dyplom i bon podarunkowy

Wśród przedsięwzięć zgłoszonych do konkursu znalazła się wakacyjna akcja organizowana przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. Na początku listopada  nagrodzono najciekawsze inicjatywy. Laureatem konkursu został Publiczny Ogródek Jordanowski w Radomiu, ale konstancińskie sportowe ,,Lato w mieście’’ znalazło się wśród wyróżnionych. Podziękowania oraz bon podarunkowy z rąk nadinsp. Pawła Dzierżaka, komendanta stołecznego policji, odebrał Mariusz Kochański, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Ciekawy program

W tym roku z wakacyjnej oferty, w ramach akcji ,,Lato w mieście’’, skorzystało ponad 100 konstancińskich uczniów. Dzieci i młodzież podczas zajęć doskonalili grę w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, badmintona, tenisa stołowego czy piłkę ręczną. Były też zajęcia przy muzyce, konkursy plastyczne oraz spotkania z gośćmi. Uczniów odwiedzili m.in. strażacy, policjanci i strażnicy miejscy. Gratulujemy wyróżnienia i czekamy na kolejne sportowe "Lato w mieście"!

 


Adres źródłowy: https://www.konstancinjeziorna.pl/index.php/news/wyroznienie-za-sportowe-lato-w-miescie-2022


Adres źródłowy: https://www.konstancinjeziorna.pl/index.php/news/wyroznienie-za-sportowe-lato-w-miescie-2022

Załączniki
  • [0] https://www.konstancinjeziorna.plhttps://www.konstancinjeziorna.pl/themes/custom/konstancin/logo.svg
  • [1] https://www.konstancinjeziorna.pl/sites/default/files/styles/aktualnosci_duze/public/obrazek/2022-11/IMG_2369-1-1024x683.jpg?itok=U1B2RGZM