Konstancin-Jeziorna[0]

Opublikowano: Konstancin-Jeziorna (www.konstancinjeziorna.pl)


Dane teleadresowe

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna
ul. Piaseczyńska 77
05-520 Konstancin-Jeziorna
Centrala: tel. 22 484 23 00
urzadat[1]konstancinjeziorna [dot] pl

Adres elektronicznej skrzynki podawczej na platformie ePUAP:/4576mqsekc/SkrytkaESP

Godziny pracy urzędu

Urząd Miast i Gminy Konstancin-Jeziorna czynny jest:

  • poniedziałek: 9.00–17.00
  • wtorek–piątek: 8.00–16.00

Obsługa odbywa się w Biurze Obsługi Mieszkańca od poniedziałku do piątku w godz. 9.00–15.00.

Kod terytorialny

  • Gminy – 141802 3
  • Miasta – 141802 4
  • Obszaru wiejskiego – 141802 5

NIP Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna: 123 00 33 535
Regon Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna: 000525932

NIP gminy Konstancin-Jeziorna: 123 12 17 438
Regon gminy Konstancin-Jeziorna: 013271045

Wideotłumacz

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna umożliwia korzystanie z pomocy wiedeotłumacza. Usługa ta pozwala m.in. na swobodną i bezpośrednią obsługę osób niesłyszących oraz na koordynowanie spraw przez osobę niesłyszącą osobiście, bez udziału pełnomocnika. Stanowisko z usługą wideotłumacza znajduje się w Urzędzie Stanu Cywilnego – ul. Piaseczyńska 77 (pok. nr 61) i można z niego korzystać: poniedziałek w godz. 9.00–17.00 oraz od wtorku do piątku w godz. 8.00–16.00. Stanowisko jest oznaczone międzynarodowym znakiem pomocy osobom z wadą słuchu.

Konstanciński magistrat (fot. A. Piętka)

Numery telefonów do komórek organizacyjnych Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna

Kancelaria

 

  • 22 484 23 05 Anna Sarzała – inspektor
  • 22 484 23 06 Katarzyna Ruszkowska – inspektor
  • 22 484 23 07 Agnieszka Szczurowska – podinspektor

 

Sekretariat

 

  • 22 484 23 10 Aneta Sokalska – inspektor

  • Kazimierz Jańczuk – burmistrz

  • Ryszard Machałek – pierwszy zastępca burmistrza

  • Dariusz Zieliński – drugi zastępca burmistrza

 

Sekretarz gminy

 

  • 22 484 23 14 Bożena Pindelska – sekretarz

 

Skarbnik gminy

 

  • 22 484 23 15 Marta Niedzielska – skarbnik

 

Wieloosobowe Stanowisko ds. Kadr

 

  • 22 484 23 16 Katarzyna Cieślak – główny specjalista
  • 22 484 23 17 Katarzyna Szewczyk – inspektor

 

Audytor Wewnętrzny

 

  • 22 484 23 18 Katarzyna Rydz – audytor wewnętrzny

 

Wydział Podatków i Gospodarki Odpadami Komunalnymi

 

Referat Podatków
 

  • 22 484 23 27 (podatek od środków transportu) Katarzyna Ignaczak – kierownik
  • 22 484 23 21 (podatki – teren miasta) Marzena Mazurek – inspektor
  • 22 484 23 22 (podatki – teren miasta) Gabriela Pająk – inspektor
  • 22 484 23 28 (podatek od osób prawnych) Anna Markowska – inspektor
  • 22 484 23 29 (podatki  teren wsi) Anna Stefanik – inspektor
  • 22 484 23 30 (podatki  teren wsi) Edyta Nowacka – inspektor
  • 22 484 23 30 (podatki  teren wsi) Dorota Lewandowska – inspektor

 

Referat Gospodarki Odpadami Komunalnymi
 

  • 22 484 23 20 Agnieszka Sobieraj – kierownik
  • 22 484 23 25 (opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi ) Magdalena Wencławiak – główny specjalista
  • 22 484 24 49 (opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi) Agnieszka Janek – inspektor
  • 22 484 23 24 (egzekucja administracyjna) Anna Krupińska – inspektor
  • 22 484 23 23 (egzekucja administracyjna) Jacek Goliszewski – inspektor
  • 22 484 24 23 (odpady – reklamacje, kontrole) Agnieszka Brzezińska – inspektor
  • 22 484 24 22 (odpady – reklamacje, kontrole) Katarzyna Śliwińska – podinspektor
  • 22 484 23 26 (deklaracje) Magdalena Brzezińska – inspektor

 

Biuro Informatyzacji

 

  • 22 484 23 37 Waldemar Zaron – informatyk
  • 22 484 23 38 Sławomir Jagiełło – informatyk
  • 22 484 23 39 Grzegorz Łażewski – główny specjalista

 

Wydział Finansowy

 

  • 22 484 23 40 Katarzyna Żuber – zastępca skarbnika, kierownik wydziału
  • 22 484 23 41 Joanna Hendel – główny specjalista
  • 22 484 23 42 Aneta Czaplińska – inspektor
  • 22 484 23 43 Iwona Korytek – główny specjalista
  • 22 484 23 44 Julia Rzewuska – główny specjalista
  • 22 484 23 45 Renata Piechota – główny specjalista
  • 22 484 23 46 Alicja Kozłowska – inspektor
  • 22 484 23 47 Katarzyna Szczesnowska – główny specjalista

 

Urząd Stanu Cywilnego

 

  • 22 484 23 50 Eleonora Woźniak – kierownik
  • 22 484 23 51 Marzena Micewicz – zastępca kierownika
  • 22 484 23 52 (ewidencja ludności) Jolanta Bidzińska – inspektor
  • 22 484 23 53 (ewidencja ludności) Małgorzata Kucicka – inspektor
  • 22 484 23 54 (ewidencja ludności) Anna Mackiewicz – inspektor
  • 22 484 23 55 Małgorzata Woźniak – inspektor

 

Wydział Administracyjno-Gospodarczy

 

  • 22 484 24 50 Ewa Szcześniak – kierownik
  • 22 484 24 51 Anna Gębala – inspektor
  • 22 484 24 52 Agnieszka Gołąbek – inspektor
  • 22 484 24 53 Agnieszka Błażejewicz – inspektor ds. archiwizacji
  • 22 484 24 57 Agnieszka Domańska – inspektor

 

Wydział Dróg Gminnych

 

  • 22 484 23 60 Piotr Szczepanik – kierownik
  • 22 484 24 87 Anna Chrabałowska – zastępca kierownika
  • 22 484 23 62 Jolanta Zakrzewska – inspektor
  • 22 484 23 63 Robert Gołaś – inspektor
  • 22 484 23 64 Michał Polakowski – podinspektor
  • 22 484 23 65 Agata Raciborska – inspektor
     
Wydział Gospodarki Komunalnej i Spraw Lokalowych

 

  • 22 484 23 70 Tomasz Wawrzyniak – kierownik
  • 22 484 23 71 Iwona Kloch – zastępca kierownika
  • 22 484 23 72 Maria Mikuszewska – inspektor
  • 22 484 23 73 Marta Romanowska – inspektor
  • 22 484 23 74 Sylwia Kornaszewska – inspektor

 

Wydział Gospodarki Nieruchomościami

 

  • 22 484 23 80 Krzysztof Kasperec – kierownik
  • 22 484 23 81 Jacek Zieliński – zastępca kierownika
  • 22 484 23 82 Marta Pilch – inspektor
  • 22 484 23 83 Katarzyna Gwizdoń – inspektor
  • 22 484 23 84 Katarzyna Boguta – inspektor
  • 22 484 23 85 Anna Marszał – specjalista
  • 22 484 23 86 Natalia Gębura – inspektor

 

Wydział Planowania Przestrzennego

 

  • 22 484 23 90 Ewa Klimkowska-Sul – kierownik
  • 22 484 23 91 Elżbieta Bartoszewska – zastępca kierownika
  • 22 484 23 92 Piotr Wojdyna – inspektor
  • 22 484 23 93 Bożenna Hendel – inspektor
  • 22 484 23 94 Katarzyna Zielińska – inspektor
  • 22 484 23 95 Magdalena Rechnio – podinspektor
  • 22 484 23 96 Małgorzata Andrzejak – główny specjalista
  • 22 484 23 97 Agata Pudełko – główny specjalista
  • 22 484 23 98 Hanna Przybysz – inspektor
  • 22 484 24 11 Agata Zając – podinspektor

 

Wydział Inwestycji i Remontów

 

  • 22 484 24 00 Andrzej Trębicki – kierownik
  • 22 484 24 01 Janusz Kołodziejczak – zastępca kierownika
  • 22 484 24 02 Hanna Brylska – inspektor
  • 22 484 24 03 Jan Górzkowski – główny specjalista
  • 22 484 24 06 Iwona Mierzejewska – inspektor
  • 22 484 24 09 Joanna Micińska – główny specjalista
  • 22 484 24 10 Radosław Wojdyr – główny specjalista
  • 22 484 24 05 Grzegorz Krasuski – główny specjalista ds. sanitarnych

     

Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa

 

  • 22 484 24 20 Renata Jasik – kierownik
  • 22 484 24 24 (wycinka drzew, dotacja na wymianę pieca) Agnieszka Milewska-Galczak – zastępca kierownika
  • 22 484 24 25 (melioracja, decyzje środowiskowe) Jadwiga Lenarczyk – inspektor
  • 22 484 24 26 (rolnictwo) Stanisława Elżbieta Zgagacz – inspektor
  • 22 484 24 29 (powietrze, dotacja na małą retencję, CEEB, Program Czyste Powietrze) Marian Winiarski – inspektor

 

Wydział Oświaty, Kultury i Zdrowia

 

  • 22 484 24 30 Anita Zakrzewska – kierownik
  • 22 484 24 31 Barbara Królak – podinspektor
  • 22 484 24 32 Jolanta Kanabus – podinspektor
  • 22 484 24 33 Monika Kasprzyk – inspektor
  • 22 484 24 34 Agnieszka Zawistowska – inspektor
  • 22 484 24 35 Krzysztof Ratajczyk – inspektor

     

Wydział Promocji i Współpracy Zagranicznej

 

  • 22 484 24 40  Patryk Siepsiak – kierownik
  • 22 484 24 41  Grzegorz Żurawski – inspektor
  • 22 484 24 42  Julita Wołoszyńska-Matysek – podinspektor
  • 22 484 24 43  Ireneusz Cezary Puchniarz – inspektor
  • 22 484 24 44  Agnieszka Jarzębska-Isio – inspektor

 

Biuro Komunikacji Społecznej

 

  • 22 484 24 45  Katarzyna Tusińska – kierownik
  • 22 484 24 46  Arkadiusz Jaskółowski – inspektor

 

Samodzielne Stanowisko Inspektora BHP

 

  • 22 484 24 56 Małgorzata Szwed – główny specjalista ds. BHP

 

Biuro Rady Miejskiej

 

  • 22 484 24 61 Joanna Bednarczyk – kierownik
  • 22 484 24 62 Katarzyna Goral – inspektor
  • 22 484 24 63 Agata Wilczek – przewodnicząca Rady Miejskiej

 

Biuro Prawne

 

  • 22 484 24 60 Kinga Krzyżewska – radca prawny
  • 22 484 24 65 Aneta Dębek – inspektor          
  • 22 484 24 66 Monika Wasilewska – radca prawny
  • 22 484 24 67 Iwona Czohara – radca prawny, koordynator biura
  • 22 484 24 68 Wiesław Urbanowicz – radca prawny                    

 

Biuro Zamówień Publicznych

 

  • 22 484 24 80 Renata Skonieczna – kierownik
  • 22 484 24 81 Tomasz Kotowski  – podinspektor

 

Biuro Pozyskiwania Środków Zewnętrznych

 

  • 22 484 24 82 Paweł Pobuta – kierownik
  • 22 484 24 83 Aleksandra Chodkiewicz – inspektor

 

Wieloosobowe Stanowisko ds. Działalności Gospodarczej

 

  • 22 484 24 85 Danuta Księcio – podinspektor
  • 22 484 24 86 Izabela Słowińska – podinspektor

 

Wieloosobowe Stanowisko ds. Technicznego Utrzymania Obiektów

 

  • 22 484 24 04 Tomasz Gajek – inspektor

 

Straż Miejska

 

ul. Warszawska 32, 05-520 Konstancin-Jeziorna
 

  • 22 484 24 91 dyżurny
  • 22 484 24 90 Stanisław Grudzień – komendant
  • 22 484 24 92 Sylwester Ropielewski – zastępca komendanta

 

Biuro Zarządzania Kryzysowego

 

ul. Warszawska 32, 05-520 Konstancin-Jeziorna
 

  • 22 484 24 98 Paweł Kralik – inspektor ds. obronnych, obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego
  • 22 484 24 97 Lucjan Porowski – inspektor ds. bezpieczeństwa przeciwpożarowego

 


Adres źródłowy: https://www.konstancinjeziorna.pl/index.php/page/dane-teleadresowe


Adres źródłowy: https://www.konstancinjeziorna.pl/index.php/page/dane-teleadresowe

Załączniki
  • [0] https://www.konstancinjeziorna.plhttps://www.konstancinjeziorna.pl/themes/custom/konstancin/logo.svg
  • [1] https://www.konstancinjeziorna.pl/modules/contrib/spamspan/image.gif
  • [2] https://www.konstancinjeziorna.pl/sites/default/files/styles/image_and_text/public/2021-01/IMGP5309_0.jpg?itok=8xePyOZX