Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Dożynki Gminne 2015

Takiego święta plonów w gminie Konstancin-Jeziorna jeszcze nie było. Gotowanie na gigantycznej patelni, koncerty gwiazd, pokaz pirotechniczny, park zabaw dla dzieci i liczne konkursy z nagrodami - to wszystko i znacznie więcej czeka na wszystkich, którzy 13 września zawitają do Bielawy. Będzie się działo. Zapraszamy!

Atrakcji będzie co niemiara. O to, by każdy świetnie się bawił zadbają organizatorzy imprezy - Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna oraz sołectwo Bielawa. Dożynki tradycyjnie w samo południe zainauguruje msza święta dziękczynna. Wspólne biesiadowanie rozpoczynamy o godz. 13.

Występy artystyczne

Na scenie, która stanie na boisku sportowym przy ul. Wspólnej zobaczymy m.in.: Przepióreczkę, Sonatę, tancerzy z Egurrola Dance Studio, grupę Samba z Zespołu Szkół nr 3 w Konstancinie-Jeziornie. Sportowych emocji dostarczy nam pokaz karate w wykonaniu IPPON Konstancin. Nie zabraknie oczywiście przedstawicieli polskiego folkloru. Wystąpią zespoły: Łurzycanki, Powsinianie oraz Jarzębina Czerwona. Dożynkowych gości rozbawi kabaret „30+”. 

Koncerty gwiazd

Do tańca zagra i zaśpiewa grupa Lovers. Muzycznymi gwiazdami imprezy będą zespoły: Loka - twórcy hitu „Prawdziwe powietrze” oraz Jorrgus - znany z przeboju „Niebezpieczna”. Imprezę zakończy pokaz pirotechniczny i dyskoteka pod gwiazdami, którą poprowadzi DJ.

Moc atrakcji

Będzie się działo także poza sceną. Mieszkańcy za darmo spróbują pysznego gulaszu, który zawodowi kucharze przygotują na gigantycznej patelni. Ale to jeszcze nie wszystko. Bezpłatne: badania profilaktyczne; zajęcia ruchowe: nordic walking, karate, zumba; wystawa maszyn rolniczych; warsztaty artystyczne i park zabaw dla dzieci - to kolejne z przewidzianych atrakcji. 

Konkursy i nagrody

Nie zabraknie też konkursów z nagrodami - panowie zmierzą się w konkurencjach: przeciąganie liny, toczenie opony, rzut jajem i wbijanie gwoździ w pal. Na płeć piękną czeka m.in. ubijanie piany. Nie zabraknie też stoisk handlowych i specjałów serwowanych na stoiskach gastronomicznych.
Serdecznie zapraszamy!

Autor: Patryk Siepsiak

2015-08-25

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer