Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Festyn Wybranych

W najbliższą niedzielę, 13 września konstanciński Park Zdrojowy stanie się niezwykłym miejscem spotkania rodzin. Jak co roku siostry ze Zgromadzenia Sióstr od Aniołów zapraszają na Festyn Wybranych.


W tym roku impreza przebiegać będzie pod hasłem "Festyn Wybranych". Tradycyjnie już rozpocznie się mszą św. o godz. 13.00, a o godz. 17.00, z chrześcijańskim uwielbieniem wystąpi zespół OCDC.

Na scenie wystąpią także goście z zaprzyjaźnionego z Konstancinem-Jeziorną miasta partnerskiego Nowa Wilejka z Litwy. Dzieci ze świetlicy "Dom, który czeka" zaprezentują sztukę teatralną "Wybieram niebo".

Podczas całej imprezy otwarte będą Namioty Spotkania, w których siostry z trzech zgromadzeń: Od Aniołów, Dobrego Pasterza i Karmelitanki będą dzieliły się swoim doświadczeniem duchowości oraz pomagały odwiedzającym odpowiedzieć na trudne pytania związane z wiarą i powołaniem. Przez cały czas będzie także trwała akcja "adoptuj powołanie".


Program na scenie będzie przebiegał według następującego porządku:

13.00 - Msza św.

14.45 - Gość Specjalny

15.00 - "Na to zaś wszystko przyobleczcie miłość" - występ dzieci z ochronki bł. E. Bojanowskiego

16.00 - "Wybieram niebo" - sztuka teatralna świetlicy "Dom, który czeka" z Nowej Wilejki

16.30 - "Prawie wszystko o Aniołach"

17.00 - "Powołani do miłości" - koncert zespołu OCDC

Autor: Piotr Stankiewicz

2015-09-09

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer