Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

23. Finał WOŚP

Już po raz 23. zagra w niedzielę (11 stycznia) Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W Konstancinie-Jeziornie główna impreza odbędzie się w Konstancińskim Domu Kultury. Wśród licznych atrakcji m.in.: koncert i pokazy taneczne. W Hugonówce nie zabraknie też telewizyjnych gwiazd, a o godz. 20 niebo nad miastem rozświetli pokaz sztucznych ogni. Zapraszamy.

W tym roku orkiestra Jurka Owsiaka gra dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów. Jak co roku do tej szlachetnej akcji przyłącza się również Konstancin-Jeziorna. Wolontariusze uzbrojeni w puszki oraz identyfikatory wyjadą na ulice miasta punktualnie o godz. 9.00. Każdy kto wspomoże akcję oprócz uśmiechu otrzyma także czerwone, orkiestrowe serduszko. Kwesta potrwa do godz. 20. Później rozpocznie się wielkie liczenie.  

WOŚP to oczywiście nie tylko zbiórka pieniędzy, ale też towarzyszące jej atrakcje. Konstanciński finał upłynie pod znakiem sportowych emocji i muzycznych doznań. Już o godz. 10.00 zapraszamy do hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji (ul. Żeromskiego 15, wejście od ul. Piasta) na "Turniej SpeedTenBada" (szczegóły). Z kolei w Konstancińskim Domu Kultury (ul. Mostowa 15) o godz. 15.00 rozpocznie się wielki koncert. Lista zespołów i artystów, którzy tego dnia wystąpią w Hugonówce jest długa. Na scenie zobaczymy m.in.: Sonatę, Grupę Musicalową Tugeder, Studio Piosenki Szkoły Muzycznej, a także zespoły Teraz i Tu oraz White Highway (szczegóły na plakacie).

Publiczność rozgrzeją pokazy samby brazylijskiej w wykonaniu grupy Tropicana. Swoje umiejętności pokażą również tancerze z Equrrola Dance Studio. Podczas konstancińskiego finału WOŚP nie zabraknie też gwiazd telewizyjnych seriali i teleturniejów: Teresy Lipowskiej, Witolda Pyrkosza i Kacpra Kuszewskiego ("M jak Miłość"), Tomasza Stockingera ("Klan") oraz Karola Strassburgera ("Familiada"). Całodniową imprezę zakończy tradycyjnie o godz. 20.00 pokaz sztucznych ogni, czyli tzw. "Światełko do nieba". Zapraszamy!

Autor: Patryk Siepsiak

2015-01-09

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer