Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Dyskusyjny Klub Książki

Na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki zapraszamy w czwartek, 8 stycznia o godz. 18.00 w Konstancińskim Domu Kultury. Tym razem podyskutujemy o książce Michała Hellera „Podróże z filozofią w tle”.

Dyskusyjny Klub Książki (DKK) jest miejscem dla tych, którzy lubią czytać i rozmawiać o książkach, chcą podzielić się z innymi wrażeniami z przeczytanej lektury, czerpią przyjemność z dyskusji o literaturze, są otwarci na nowych autorów i nowe książki, chcą miło i aktywnie spędzić czas. Zapraszamy! Tutaj nie musisz być literaturoznawcą ani krytykiem, dzieło wybitnego autora nie musi do Ciebie przemawiać i możesz otwarcie o tym powiedzieć. Spotkania odbywają się raz w miesiącu w czwartki o godz. 18.00.

W najbliższy czwartek (8 stycznia) będzie można się podzielić swoimi przemyśleniami i opiniami o książce pt. "Podróże z filozofią w tle", której autorem jest Michał Heller. Wstęp bezpłatny. 

Dyskusyjny Klub Książki -  Michał Heller „Podróże z filozofią w tle”

Czwartek, 8 stycznia, godz. 18.00,

KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna

Autor: Konstanciński Dom Kultury

2015-01-02

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer