Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Dyskusyjny Klub Książki - Arturo Perez-Reverte

Bohaterem kolejnego spotkania w Dyskusyjnym Klubie Książki będzie Arturo Perez-Reverte i jego książka "Mężczyzna, który tańczył tango". Zapraszamy w czwartek (11 grudnia) do Konstancińskiego Domu Kultury. 

Dyskusyjny Klub Książki (DKK) jest miejscem dla tych, którzy lubią czytać i rozmawiać o książkach, chcą podzielić się z innymi wrażeniami z przeczytanej lektury, czerpią przyjemność z dyskusji o literaturze, są otwarci na nowych autorów i nowe książki, chcą miło i aktywnie spędzić czas. Zapraszamy! Tutaj nie musisz być literaturoznawcą ani krytykiem, dzieło wybitnego autora nie musi do Ciebie przemawiać i możesz otwarcie o tym powiedzieć. Spotkania odbywają się raz w miesiącu w czwartki o godz. 18.00.

W najbliższy czwartek (11 grudnia) będzie można się podzielić swoimi przemyśleniami i opiniami o książce pt. "Mężczyzna, który tańczył tango", której autorem jest Arturo Perez-Reverte. Wstęp bezpłatny. 

Dyskusyjny Klub Książki - Arturo Perez-Reverte "Mężczyzna, który tańczył tango"

Czwartek, 12 grudnia 2014 r., godz. 18.00,

KDK HUGONÓWKA, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna

Autor: Konstanciński Dom Kultury

2014-12-10

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer