Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Kino w Hugonówce - Chce się żyć

Kino w Hugonówce zaprasza na kolejny wieczór z dobrym filmem. Tym razem, w najbliższy piątek (24 kwietnia), zobaczymy dramat "Chce się żyć". Początek seansu o godz. 20.00. Bilety po 10 zł.

Konstanciński Dom Kultury tej wiosny rozszerza swoją ofertę. W ramach wieczorów filmowych w Hugonówce będą prezentowane - tak jak do tej pory - filmy, stare i te trochę nowsze, komedie i dramaty, projekcie nagrodzone na wielkich i studyjnych festiwalach. Wstęp na te filmy będzie bezpłatny. 

Oprócz tego w Hugonówce zobaczymy też nowości – filmy, które swoją premierę miały kilka miesięcy temu i, które zdobyły uznanie publiczności. Te projekcje będą prezentowane w ramach pokazów komercyjnych. W najbliższych piątek, 24 kwietnia zobaczymy polski dramat "Chce się żyć". Bilety w cenie 10 zł do nabycia w KDK. Możliwa jest też rezerwacja wejściówek pod adresem: rezerwacje@konstancinskidomkultury.pl.

Wieczór filmowy - Chce się żyć

Piątek, 24 kwietnia, godz. 20.00, wstęp - 10 zł

KDK, ul. Mostowa 15, Hugonówka, Konstancin-Jeziorna

Autor: Patryk Siepsiak

2015-04-22

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer