Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Koncert na 10-lecie Big Band Rondo

Big Band Rondo Konstancin świętuje 10-lecie działalności. Z tej okazji już w najbliższą sobotę (25 października) odbędzie się wyjątkowy koncert jubileuszowy. Zapraszamy do Willi Hugonówka. Start o godz. 19.00.

Początki zespołu sięgają 2003 roku, kiedy to grupa zaprzyjaźnionych muzyków rozpoczęła pierwsze próby. Na przestrzeni tych 10 lat orkiestra przechodziła wiele metamorfoz, m.in. zmieniali się jej członkowie i repertuar. Efektem tych przemian było przyjęcie, około 5 lat temu, formuły big bandu. Ukształtował się również ostateczny skład instrumentalny zespołu. 

Dziś jest to jedna z najpopularniejszych konstancińskich grup. Muzycy mają na swoim koncie setki koncertów, udział w licznych przeglądach, a każdy ich występ przyjmowany jest z ogromnym entuzjazmem. W repertuarze zespołu znajdziemy niemal każdy rodzaj muzyki - od poważnej, przez kościelną do utworów światowej klasyki big bandu i dixielandu. 

Big Band Rondo Konstancin jubileusz 10-lecia uczci wyjątkowym koncertem, na który zapraszamy w najbliższą sobotę (25 października) do Hugonówki przy ul. Mostowej 15 w Konstancinie-Jeziornie. Początek o godz. 19.00. Wstęp wolny.

Autor: Patryk Siepsiak

2014-10-21

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer