Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Koncert noworoczny

Konstanciński Dom Kultury zaprasza w najbliższą niedzielę (18 stycznia) na noworoczny koncert jazzowy. Początek o godz. 18.00. Wstęp bezpłatny.

Świąteczne i noworoczne pieśni w jazzowych aranżacjach, to specjalny projekt grupy warszawskich muzyków w składzie: Mateusz Krautwurst - wokal, Przemek Kostrzewa - trąbka, Robert Skrzypiec - fortepian, Marcin Pendowski - gitara basowa, Łukasz Biliński - perkusja. Każdy z artystów na co dzień bierze udział także w innych projektach, co zaowocowało fuzją pomysłów pochodzących z różnych muzycznych gatunków. 

Podczas koncertu usłyszymy popularne świąteczne utwory w nowych aranżacjach - z pogranicza muzyki jazz - fussion. Wyrafinowane harmonie wraz z głęboką, soulową barwą głosu Mateusza Krautwursta i ekspresyjnym brzmieniem trąbki Przemka Kostrzewy tworzą jedyną w swoim rodzaju, lecz spójną fakturę wokalno-instrumentalną. Nie zabraknie również miejsca na improwizacje, dzięki którym każdy występ nabiera niepowtarzalnego charakteru.

Wstęp wolny, bezpłatne wejściówki do odebrania w KDK.

Koncert noworoczny

Niedziela, 18 styczna, godz. 18.00

KDK, ul. Mostowa 15, Hugonówka

Autor: KDK

2015-01-16

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer