Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Spektakl - Raj Goodbye

Spektakl "Raj Goodbye - boska komedia w jednym akcie" to teatralna propozycja Konstancińskiego Domu Kultury na tegoroczne Walentynki. Na scenie zobaczymy: Katarzynę Chorzepę, Dawida Czupryńskiego i Michała Tomalę. Zapraszamy w sobotę, 14 lutego o godz. 19.00 do Hugonówki.

Podstawowym celem Sceny Off Teatru Otwartego jest promocja młodych dramatopisarzy, aktorów, reżyserów i innych twórców teatru. Spektakl inaugurujący działalność sceny – Raj Goodbye autorstwa Michała Molki (M de M) – świetnie wpisuje się w tę ideę. 

Autor trzech tekstów dramaturgicznych: Biało-czerwoni (2010) – 3. miejsce w konkursie „Komediopisanie” w Teatrze Powszechnym w Łodzi, Trumna Show (2012) i Raj Goodbye (2014), tym razem zabierze widza do Raju, gdzie Adi mierzy się ze swoją samotnością. Niechcący, nie będąc do końca szczerym z Twórcą, doprowadza do stworzenia Evy. Od tego momentu wszystko w jego spokojnym życiu staje na głowie… 

Zabawny tekst, opowiadający o miłości i narodzinach trudnych relacji męsko-damskich, zakończonych wygnaniem z Raju, będzie wystawiany na scenie po raz pierwszy. W rolach głównych wystąpią młodzi absolwenci szkół teatralnych: Katarzyna Chorzepa - Eva, Dawid Czupryński - Adi, Michał Tomala - Twórca/Wąż.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w KDK oraz na www.kupbilecik.pl


"Raj Goodbye - boska komedia w jednym akcie"

Sobota, 14 lutego, godz. 19.00

KDK, ul. Mostowa 15, Hugonówka

Autor: KDK

2015-02-13

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer