Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Spektakl Romanca

Magdalena Walach, Marcel Wiercichowski i Paweł Okraska już w sobotę, 7 marca wystąpią w brawurowej komedii współczesnej pt. „Romanca”. To ostatnie chwila, by kupić wejściówki. Zapraszamy o godz. 19.00 do Konstancińskiego Domu Kultury.

„Romanca” to przewrotna, brawurowa komedia współczesna. Napisana niezwykle dowcipnie przez Jacka Chmielnika, aktora zakochanego w teatrze. Spektakl, który konstancinianie zobaczą 7 marca pełen jest niecodziennych, momentami akrobatycznych wyzwań, niepozbawiony pikantnego humoru i namiętności, jednocześnie skłania do głębszych przemyśleń, a także gorących dyskusji. 

Gwiazdorska obsada z ognistym ruchem scenicznym Jarosława Stańka, a także dopełniająca całości, zmysłowa oprawa muzyczna sprawią, że spektakl na długo pozostanie w pamięci widzów. Bilety w cenie 40 i 30 zł dostępne są w Konstancińskim Domu Kultury i na stronie: kupbilecik.pl.


Spektakl "Romanca"

Sobota, 7 marca, godz. 19.00, wstęp biletowany

KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna

Autor: KDK

2015-02-20

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer