Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Spektakl - Wino porzeczkowe

Konstanciński Dom Kultury zaprasza w sobotę (13 czerwca) na doskonałą komedię "Wino porzeczkowe" w reżyserii Ewy Cielesz. Początek spektaklu o godz. 18.00. Wstęp wolny.

Czterdzieste urodziny, to znakomita okazja, by spotkać się z przyjaciółmi. Podczas spotkania ujawniają się wzajemne, nieco zawoalowane relacje między gośćmi, niekoniecznie chlubne. Atmosfera na przyjęciu urodzinowym jest drętwa, a pani domu mało gościnna.

Wszyscy ożywiają się, gdy przybywa spóźniona Paula z ofertą sprzedaży starego domu przy ul. Ogrodowej. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie mieszkający w nim obecni tajemniczy lokatorzy, którzy wcale nie zamierzają go opuścić.

Spektakl komediowy w wykonaniu grupy teatralnej AD REM
Scenariusz i reżyseria: Ewa Cielesz
Występują: Anna Janczak, Anna Cielesz, Wioleta Kogut, Katarzyna Sosnowska, Katarzyna Łokieć, Agnieszka Cielesz, Szymon Śliwiński, Rafał Łukaszewicz Michał Kędryna, Piotr Pichalski, Robert Kogut, Paweł Pocztarski i Marcin Janczak.


Spektakl komediowy - Wino porzeczkowe

Czwartek, 13 czerwca, godz. 18.00, wstęp bezpłatny

KDK, ul. Mostowa 15, Hugonówka, Konstancin-Jeziorna

Autor: psp/KDK

2015-06-10

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer