Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Spotkanie autorskie z Ewą Cielesz

Z okazji Światowego Dnia Książki Konstanciński Dom Kultury zaprasza w czwartek (23 kwietnia) na spotkanie z Ewą Cielesz. Pisarka podczas wieczoru autorskiego zaprezentuje swoją najnowszą powieść pt. ”Niskie drzewa”.

Młoda nauczycielka przybywa do pewnej wsi. Powoli i niepostrzeżenie wsiąka w drobne sprawy jej mieszkańców, a toczące się tam zdarzenia z każdym dniem zaczynają urastać do wydarzeń jeżących włos na głowie. Podpalenia, zdrady, ksiądz hazardzista, dyrektor szkoły zabijający swoją żonę, przybycie sekty zastraszającej mieszkańców, wsiowy głupek zamieszkujący ruiny zamku, wreszcie postać szamanki mądrej i znajdującej na wszystko odpowiedź, a jednocześnie tajemniczej i niedostępnej – to barwny krajobraz powieści "Niskie drzewa".

Na wieczór autorski z pisarką Ewą Cielesz zapraszamy w czwartek (23 kwietnia) do Konstancińskiego Domu Kultury. Początek spotkania o godz. 18.00. Wydarzeniu będzie towarzyszyć spektakl teatralny „Papierowi ludzie” w wykonaniu grupy teatralnej z KDK „Miniatura”.


Światowy Dzień Książki - Spotkanie autorskie z Ewą Cielesz

Czwartek, 23 kwietnia, godz. 18.00, wstęp bezpłatny

KDK, ul. Mostowa 15, Hugonówka, Konstancin-Jeziorna


Autor: Konstanciński Dom Kultury

2015-04-22

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer