Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Widowisko historyczne - Niepodległość wywalczona

Konstanciński Dom Kultury zaprasza w niedzielę (9 listopada) na widowisko z okazji 96. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Wieczór wypełnią opowieści historyczne, pieśni wojskowe i patriotyczne. 

W Hugonówce wystąpią Joanna Kwiatkowska-Zduń i Paweł Paprocki. Duetowi na scenie akompaniamentować będą: na fortepianie - Monika Polaczek-Przestrzelska, a na skrzypcach - Maciej Przestrzelski. Wieczór wypełnią opowieści historyczne, pieśni wojskowe i patriotyczne. Widowisko "Niepodległość wywalczona" wyreżyseruje Leszek Zduń, który jest również autorem scenariusza.

Na zakończenie spotkania wzniesiemy wspólny toast za wolną Polskę oraz skosztujemy pysznego, biało-czerwonego tortu. Wstęp wolny.

Na widowisko historyczne "Niepodległość wywalczona" zapraszamy w niedzielę (9 listopada). Początek o godz. 18.00. Miejsce spotkania: KDK Hugonówka - sala widowiskowa, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna.

Autor: Patryk Siepsiak

2014-10-31

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer