Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Wrzosowiska

Jesień życia nie musi być nudna i smutna. Przekonamy się o tym już w nadchodzącą niedzielę (26 października). Na scenie Konstancińskiego Domu Kultury seniorzy z gminy Konstancin-Jeziorna zaprezentują swoją twórczość. Nie zabraknie tańca, śpiewów i dobrej zabawy.

Konstanciński Dom Kultury do udziału we "Wrzosowiskach" zaprasza seniorów - zarówno skupionych w zespołach, jak i wykonawców indywidualnych. Niedzielny przegląd będzie doskonałą okazją do spotkania i wspólnej zabawy. 

"Wrzosowiska" są też inspiracją do poszukiwania nowych form pracy artystycznej, a jednocześnie służą integracji środowiska seniorskiego gminy Konstancin-Jeziorna. KDK ma nadzieję, że impreza na stałe wejdzie do kalendarza wydarzeń kulturalnych naszego miasta. 

Na przegląd twórczości artystycznej seniorów zapraszamy w niedzielę (26 października) do Willi Hugonówka przy ul. Mostowej 15 w Konstancinie-Jeziornie. Początek o godz. 16.00. Wstęp bezpłatny.

Autor: Patryk Siepsiak

2014-10-22

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer