27 maja konstanciński magistrat czynny krócej | Konstancin-Jeziorna

27 maja konstanciński magistrat czynny krócej

24-05-2022

Informujemy, że w najbliższy piątek (27 maja) Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna będzie pracować krócej, niż zazwyczaj. Tego dnia Biuro Obsługi Mieszkańca czynne będzie w godz. 9.00–14.00. Za powstałe niedogodności serdecznie przepraszamy.

Zgodnie z zarządzeniem burmistrza Kazimierza Jańczuka w najbliższy piątek (27 maja) przyjęcia interesantów w Biurze Obsługi Mieszkańców będą prowadzone w godz. 9.00–14.00. Za powstałe niedogodności serdecznie przepraszamy.

Jednocześnie informujemy, że kolejnym zarządzeniem 17 czerwca (piątek) będzie dniem wolnym od pracy i konstanciński magistrat będzie tego dnia nieczynny. Nie dotyczy to Urzędu Stanu Cywilnego, ale wyłącznie w zakresie rejestracji i sporządzania aktów zgonu, oraz Straży Miejskiej w Konstancinie-Jeziornie.

W zamian za dzień wolny po Bożym Ciele urzędnicy przyjdą do pracy w sobotę 11 czerwca. Tego dnia ratusz będzie czynny od godz. 8.00 do 16.00, a Biuro Obsługi Mieszkańca w godz. 9.00–15.00. Za niedogodności przepraszamy.

Autor
Grzegorz Skorupski
Do pobrania
Załącznik Size
Zarzadzenie_88_VIII_2022.pdf 36.33 KB
zarzadzenie_89_VIII_2022.pdf 50.93 KB

Najnowsze aktualności

  • Pomieszczenie. Przy recepcji stoją cztery uśmiechnięte panie. Pod zdjęciem są informacji (powielone w artkule) dotyczące funkcjonowania centrum informacyjnego dla uchodźców.

    Bezpłatna pomoc doradcza i językowa dla uchodźców z Ukrainy

    Uchodźcy z Ukrainy mogą liczyć na bezpłatną pomoc. Fundacja ADRA Polska wspólnie z organizacją CARE otworzyła w Warszawie Centrum Integracyjne dla Cudzoziemców. Placówka oferuje pomoc informacyjną i prawną, wsparcie doradcy zawodowego i psychologa, lekcje języka polskiego, opiekę nad dziećmi.
  • 11 osób stój w rzędzie na scenie. W rękach trzymają dyplom i róże czerwone.

    To było wyjątkowe święto kina w Konstancinie-Jeziornie

    To była prawdziwa gratka dla miłośników X Muzy! W dniach 23–25 września w Konstancińskim Domu Kultury odbyła się V edycja Festiwalu Filmowego Świat Maklaka i Jego Przyjaciół. W czasie Festiwalu pokazano nie tylko filmy finałowe, nadesłane na konkurs, ale także filmy Studia Munka.