Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Newsletter

Chcesz być na bieżąco informowany o tym, co się dzieje w gminie Konstancin-Jeziorna. Nie masz czasu śledzić naszej strony? Podaj nam swój adres e-mail, najlepsze newsy same będą do ciebie trafiały. Teraz na pewno niczego nie przegapisz.

Informacje na bieżąco

Gmina Konstancin-Jeziorna tętni życiem. Inwestycje, remonty, samorząd, ogłoszenia, komunikaty, zabytki, rekreacja oraz wydarzenia kulturalne i sportowe - dzięki bezpłatnemu newsletterowi będziesz na bieżąco wiedział, co się dzieje w jedynym uzdrowisku na Mazowszu. Użytkownicy newslettera najważniejsze informacje będą otrzymywać raz w tygodniu, w czwartek. A to wszystko za darmo, wystarczy wypełnić poniższy formularz. 

Wyrażenie zgody

Szanowni Państwo, wysyłając swój adres mailowy, wyrażacie zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb dystrybucji elektronicznego newslettera.
Administratorem danych osobowych jest Burmistrz Gminy Konstancin-Jeziorna, dane kontaktowe: Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, ul. Piaseczyńska 77, 05-520 Konstancin-Jeziorna, tel. (22) 484 23 10, email: kancelaria@konstancinjeziorna.pl, ePUAP: /4576mqsekc/SkrytkaESP.
Dane kontaktowe do inspektora ochrony danych to e-mail: iod@konstancinjeziorna.pl

Pani/Pana dane osobowe:
1) będą przetwarzane zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO, w celu przesyłania informacji dotyczących gminy Konstancin-Jeziorna, na podstawie Pani/ Pana zgody,
2) nie będą udostępniane innym odbiorcom,
3) będą przechowywane nie dłużej, niż czas świadczenia usługi,
4) nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w celu podjęcia decyzji w sprawie indywidualnej.
Przysługuje Pani/Panu prawo:
5) żądania: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia,
6) w dowolnym momencie cofnięcia zgody, z zastrzeżeniem, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem,
7) wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Ww. uprawnienia podlegają ograniczeniom wynikającym z zapisów RODO oraz krajowych przepisów dotyczących ochrony danych osobowych.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak ich niepodanie uniemożliwi przesyłanie informacji.

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer