Zarezerwuj wizytę w Urzędzie Miasta i Gminy | Konstancin-Jeziorna

Zarezerwuj wizytę w Urzędzie Miasta i Gminy

Od 29 października 2020 r. do odwołania w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna obowiązują nowe zasady obsługi interesantów. Załatwienie sprawy w magistracie możliwe jest wyłącznie po wcześniejszym telefonicznym lub mailowym umówieniu terminu wizyty. Przepraszamy za niedogodności.

Nowe zasady zostały wprowadzone w związku z trwająca pandemią COVID-19 oraz w trosce o bezpieczeństwo interesantów i pracowników Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna.

Umów wizytę

Od 29 października 2020 r. do odwołania załatwienie sprawy podczas bezpośredniej wizyty w urzędzie możliwe jest wyłącznie po jej wcześniejszym umówieniu. Można to zrobić:

  • telefonicznie pod numerami 22 484 23 05, 22 484 23 06 lub 22 484 23 07;
  • mailowo, wysyłając informację na adres kancelariaatkonstancinjeziorna [dot] pl.

Skrzynka podawcza

Ponadto w holu UMiG (wejście od ul. Kolejowej) znajduje się skrzynka podawcza, do której interesanci mogą wrzucać korespondencję (dokumenty powinny być w zamkniętej kopercie zaadresowanej na: Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna). Uwaga! Osoby, które chcą otrzymać potwierdzenie ich złożenia, proszone są o dołączenie do dokumentów takiej informacji. Należy w niej określić preferowaną formę potwierdzenia: telefoniczną, elektroniczną lub pisemną. 

Uwaga! Wniosek o wydanie dowodu osobistego lub dokumenty dot. spraw meldunkowych, działalności gospodarczej należy składać osobiście w biurze obsługi mieszkańca, po wcześniejszym uzgodnieniu wizyty.

Przypominamy, że obsługa mieszkańców odbywa się od poniedziałku do piątku w godz. 9.00–15.00. 

Sprawy urzędowe można też załatwić bez wychodzenia z domu, przez internet:

  • e-mailkancelariaatkonstancinjeziorna [dot] pl,
  • adres skrzynki podawczej na platformie ePUAP: /4576mqsekc/SkrytkaESP).

Burmistrz i zastępcy nie przyjmują interesantów

Do odwołania zawieszone jest także przyjmowanie interesantów przez burmistrza i jego zastępców. Kontakt z nimi możliwy jest wyłącznie drogą telefoniczną (22 484 23 10) lub elektroniczną (e-mail: sekretariatatkonstancinjeziorna [dot] pl).

Zasady bezpieczeństwa

Interesanci do ratusza wchodzą pojedynczo, wejściem od ul. Kolejowej. Na terenie urzędu należy pamiętać o kilku zasadach bezpieczeństwa:

  • zasłanianiu nosa i ust, 
  • dezynfekcji dłoni,
  • zachowaniu dystansu społecznego.
Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna