Konstancin-Jeziorna

Opublikowano: Konstancin-Jeziorna (www.konstancinjeziorna.pl)


Punkt informacyjny dla uchodźców będzie nieczynny

Od 27 grudnia 2022 r. do 5 stycznia 2023 r. punkt informacyjny dla uchodźców z Ukrainy, działający w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, będzie nieczynny. W tych dniach informacje będą udzielane wyłącznie w języku polskim w Biurze Obsługi Mieszkańca. Przepraszamy za niedogodności.

Punkt mieści się w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna przy ul. Piaseczyńskiej 77. Uchodźcy z Ukrainy mogą uzyskać w nim wszelkie niezbędne informacje związane z pobytem w Polsce, a także pomoc w wypełnieniu wniosku o nadanie numeru PESEL. W punkcie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00–15.00 dyżuruje osoba posługująca się językiem ukraińskim i rosyjskim.

Punkt od 27 grudnia 2022 r. do 5 stycznia 2023 r. będzie nieczynny. W tym czasie wszelkie informacje będą udzielane w Biurze Obsługi Mieszkańca, wyłącznie w języku polskim. BOM czynne jest od godz. 9.00–15.00. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Punkt informacyjny ponownie będzie czynny od 9 stycznia 2023 r.


З 27 грудня до 5 січня інформаційний пункт для біженців з України не працюватиме. У ці дні всю необхідну інформацію можна буде отримати в Бюро Обслуговування Мешканців виключно польською мовою. Інформаційний пункт поновить свою роботу з 9 січня 2023 року. Перепрошуємо за незручності!


Adres źródłowy: https://www.konstancinjeziorna.pl/news/punkt-informacyjny-dla-uchodzcow-bedzie-nieczynny-1