Konstancin-Jeziorna

Opublikowano: Konstancin-Jeziorna (www.konstancinjeziorna.pl)


Życzenia burmistrza z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

27 maja świętujemy Dzień Samorządu Terytorialnego. Z tej okazji burmistrz Kazimierz Jańczuk składa serdeczne podziękowania i życzenia wszystkim osobom, które współtworzyły i współtworzą samorząd gminy Konstancin-Jeziorna.

Dzień Samorządu Terytorialnego to święto obchodzone na pamiątkę pierwszych demokratycznych wyborów samorządowych w Polsce, które odbyły się 27 maja 1990 r. Tego dnia tradycyjnie nie może zabraknąć podziękowań i życzeń od władz gminy Konstancin-Jeziorna skierowanych do wszystkich, którzy współtworzą i działają na rzecz naszej „małej ojczyzny”:

„W Dniu Samorządu Terytorialnego składam radnym Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna, sołtysom i radom sołeckim, przewodniczącym i zarządom osiedli, a także pracownikom samorządowym podziękowania za wspólną troskę i działania na rzecz społeczności lokalnej. Dziękuję za trud i poświęcenie z jakim służycie Państwo mieszkańcom gminy Konstancin-Jeziorna.
 
Życzę wszystkim wytrwałości, pogody ducha, wielu sukcesów zawodowych, a także zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Niech ludzka życzliwość będzie dla Was zawsze motywacją do dalszej pracy.”

Burmistrz Gminy Konstancin-Jeziorna
Kazimierz Jańczuk


Adres źródłowy: https://www.konstancinjeziorna.pl/news/zyczenia-burmistrza-z-okazji-dnia-samorzadu-terytorialnego