Konstancin-Jeziorna

Opublikowano: Konstancin-Jeziorna (www.konstancinjeziorna.pl)


Remont ul. Śniadeckich – brak przejazdu i zmiana trasy linii L16

Ulica Śniadeckich w Konstancinie-Jeziornie zyska nową nawierzchnię. Prace będą prowadzone od 19 do 21 września. W tych dniach należy spodziewać się utrudnień – droga zostanie wyłączona z ruchu, a autobusy linii lokalnej L16 ominą remontowany odcinek, m.in. ul. Kołobrzeską i Głowackiego.

W najbliższy wtorek (19 września) firma Fal-Bruk rozpocznie roboty drogowe na ul. Śniadeckich w Konstancinie-Jeziornie. Prace remontowe obejmą frezowanie jezdni oraz położenie nowego asfaltu – na odcinku od skrzyżowania z ul. Bema do skrzyżowania z ul. Bartosza Głowackiego z ul. Dolną. Roboty zakończą się w czwartek (21 września) około godz. 19.00.

Na czas prac ulica zostanie wyłączona z ruchu, a kursująca nią linia lokalna L16 będzie miała skróconą trasę – autobusy z ul. Piaseczyńskiej skręcą w ul. Chylicką – z pominięciem odcinka trasy: ul. Kołobrzeska, ul. Bartosza Głowackiego i ul. Śniadeckich oraz fragmentu ul. Pułaskiego.

Po zakończeniu remontu – w piątek (22 września) – autobusy L16 wrócą na swoją stałą trasę. Zmieniony rozkład jazdy linii L16 dostępny będzie na stronie www.wtp.waw.pl. Za utrudnienia przepraszamy.


Adres źródłowy: https://www.konstancinjeziorna.pl/news/remont-ul-sniadeckich-brak-przejazdu-i-zmiana-trasy-linii-l16