Konstancin-Jeziorna

Opublikowano: Konstancin-Jeziorna (www.konstancinjeziorna.pl)


Inicjatywa lokalna – szkolenie dla mieszkańców

fot. Freepik

W najbliższy czwartek (23 listopada) w konstancińskim magistracie odbędzie się szkolenie dla mieszkańców pt. „Inicjatywa lokalna w gminie Konstancin-Jeziorna ”. Jego uczestnicy dowiedzą się m.in. co można zrealizować w ramach takiego wsparcia, jak wypełnić wniosek i przygotować sprawozdanie. Początek o godz. 16.00. 

Inicjatywa lokalna to sposób na realizację nawet najmniejszych działań wokół najbliższego otoczenia, gminnego podwórka, ulicy, skweru, parku czy przedsięwzięcia artystycznego. Dzięki połączeniu środków z budżetu gminy i pracy społecznej inicjatorów zmiany – czyli samych mieszkańców – można realizować zamierzenia, które pozytywnie wpłyną na nasze otoczenie oraz lokalną społeczność.

W następny czwartek (23 listopada) o godz. 16.00 w sali konferencyjnej nr 8 w konstancińskim magistracie (ul. Piaseczyńskiej 77) odbędzie się szkolenie z tej formy wsparcia. Jego uczestnicy dowiedzą się m.in: kto może złożyć wniosek, jakie zadania mogą być realizowane w ramach inicjatywy lokalnej, oraz jak poprawnie przygotować wniosek i sprawozdanie. Szkolenie adresowane jest do mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna. 

 

 

 

 


Adres źródłowy: https://www.konstancinjeziorna.pl/news/inicjatywa-lokalna-szkolenie-dla-mieszkancow