Konstancin-Jeziorna

Opublikowano: Konstancin-Jeziorna (www.konstancinjeziorna.pl)


Aplikacja Warsawpolis Guide: zwiedzanie na własnych zasadach

Konstancin-Jeziorna trafił do nowego wirtualnego przewodnika, dzięki któremu można zwiedzić i poznać atrakcje zarówno jedynego uzdrowiska na Mazowszu, jak i 22 miast metropolii warszawskiej. Warsawpolis Guide zawiera gotowe trasy turystyczne, opisy obiektów, mapy oraz funkcje pozwalające na planowanie własnych szlaków.

Warsawpolis Guide to aplikacja, która umożliwia odkrywanie metropolii warszawskiej, do której należy gmina Konstancin-Jeziorna, na własnych zasadach. Obejmuje pełne spektrum turystycznych atrakcji: od zabytków, przez instytucje kultury po ukryte perełki miejskiej architektury. Zawiera również szereg interaktywnych rozwiązań, takich jak możliwość stworzenia spersonalizowanej e-pocztówki czy użycie rozszerzonej rzeczywistości zawierającej animowanych przewodników oraz multimedia nawiązujące do danego miejsca. Z aplikacją można zwiedzić nie tylko Warszawę czy Konstancin-Jeziornę, ale również 20 partnerskich gmin: Czosnów, Górę Kalwarię, Halinów, Karczew, Kobyłkę, Legionowo, Lesznowolę, Marki, Milanówek, Nowy Dwór Mazowiecki, Otwock, Podkowę Leśną, Pruszków, Radzymin, Stare Babice, Sulejówek, Wołomin, Ząbki, Zielonkę i Żyrardów. Aplikacja jest darmowa i dostępna w dziewięciu wersjach językowych, dla trzech systemów operacyjnych: iOS, Android, HarmonyOS. Można ją pobrać m.in. z Google Play. 

Aplikacja została zrealizowana w ramach projektu „Wirtualny Warszawski Obszar Funkcjonalny” (Virtual WOF), współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014–2020.


Adres źródłowy: https://www.konstancinjeziorna.pl/page/aplikacja-warsawpolis-guide-zwiedzanie-na-wlasnych-zasadach