Konstancin-Jeziorna

Opublikowano: Konstancin-Jeziorna (www.konstancinjeziorna.pl)


Młodzi artyści zaprezentowali na scenie swoje talenty

fot. KDK

To było prawdziwe święto młodych artystów. W minioną niedzielę (14 kwietnia) w Konstancińskim Domu Kultury odbył się przegląd artystycznych zainteresowań uczniów. Sala widowiskowa Hugonówki była wypełniona po brzegi, a występy sceniczne młodzieży nagradzano gromkimi brawami.

Miniona niedziela (14 kwietnia) należała do uczniów z konstancińskich szkół, która w ramach „Sceny Młodych”, dała popis swoim talentom artystycznym. Było tanecznie, muzycznie, wesoło, a przede wszystkim na wysokim poziomie. 

Taniec, teatr i śpiew 

Na scenie Hugonówki w pokazie tanecznym zaprezentowała się grupa Friki-Flow ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Opaczy. Koło teatralne z Dwójki wystawiło spektakl „Mały Książe”, a Teatr Optymistyczny ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Słomczynie – przedstawienie „Daj szansę książce”. Publiczność mogła też obejrzeć spektakl „Tajemnica pewnej walizki” przygotowany przez grupę teatralną Marionetka prowadzoną przez Ewę Cielesz. Na zakończenie wystąpił szkolny chór Jedyneczka ze Szkoły Podstawowej nr 1.

Gromkie brawa

Występy sceniczne młodzieży cieszyły się dużym zainteresowaniem. Sala widowiskowa Hugonówki była wypełniona po brzegi, a publiczność nagradzała młodych artystów gromkimi brawami. 

Galeria zdjęć


Adres źródłowy: https://www.konstancinjeziorna.pl/news/mlodzi-artysci-zaprezentowali-na-scenie-swoje-talenty