Konstancin-Jeziorna

Opublikowano: Konstancin-Jeziorna (www.konstancinjeziorna.pl)


Rozstrzygnięcie konkursu „Wiosna w obiektywie”

Znamy wyniki konkursu fotograficznego „Wiosna w obiektywie”. W naszej zabawie nie ma wygranych i przegranych – upominki otrzymują wszyscy jej uczestnicy. Dziękujemy za udział i zachęcamy do obejrzenia galerii nagrodzonych zdjęć. 

Wiosna to najpiękniejsza pora roku. Jej piękno i urok w różnych zakątkach gminy Konstancin-Jeziorna doskonale uchwycili obiektywami swoich aparatów uczestnicy konkursu fotograficznego, ogłoszonego w „Biuletynie Informacyjnym Gminy Konstancin-Jeziorna” (nr 2/2024). Zdjęcia budzącej się do życia przyrody można było przesyłać do 30 kwietnia br. Otrzymaliśmy osiem zgłoszeń.

Nagrody dla wszystkich 

W naszym konkursie nie ma wygranych i przegranych. Wszyscy autorzy przesłanych zdjęć otrzymają od nas zestawy upominkowe, w skład których wchodzą: przewodnik turystyczny „Kalejdoskop Konstancina-Jeziorny”, kapelusz, lunchbox i kubek. Po odbiór nagród zapraszamy: Agnieszkę Starosolską, Annę Kamilewicz-Wicik, Magdalenę Gralewicz, Magdalenę Wencławiak, Sylwię Stelmach, Krzysztofa Rozwadowskiego, Konstantyna Tarleckiego i Mariana Kornaszewskiego. 

Odbiór nagród

Upominki czekają w kancelarii Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna przy ul. Piaseczyńskiej 77 (poniedziałki w godz. 9.00–17.00 i od wtorku do piątku w godz. 9.00–15.00). Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Zachęcamy też do obejrzenia galerii zdjęć zgłoszonych do konkursu. 

 

Galeria zdjęć


Adres źródłowy: https://www.konstancinjeziorna.pl/news/rozstrzygniecie-konkursu-wiosna-w-obiektywie