Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Zostań partnerem Karty Seniora

Już w ponad 800 punktach na terenie całego kraju honorowana jest "Ogólnopolska Karta Seniora". Twoja firma lub instytucja może być wśród nich. Wystarczy wypełnić zgłoszenie i przesłać je na adres Stowarzyszenia MANKO.

Ponad 700 punktów

Gmina Konstancin-Jeziorna została partnerem "Ogólnopolskiej Karty Seniora". Dzięki temu seniorzy mogą bezpłatnie otrzymać specjalną kartę, która umożliwia korzystanie z szeregu ulg oferowanych w ponad 700 punktach w całym kraju. Na liście są m.in.: uzdrowiska, sanatoria, ośrodki zdrowotno-medyczne, instytucje kulturalne - kina, teatry i muzea, hotele, gabinety kosmetyczne, salony fryzjerskie, salony optyczne (aktualny wykaz partnerów oraz oferowanych przez nich ulg publikowany jest na stronie: www.glosseniora.pl). 

Rabaty w gminie

Do programu zapraszamy również kolejne firmy z terenu gminy. Wszelkich informacji na ten temat udziela Stowarzyszenie Manko z Krakowa, organizator "Ogólnopolskiej Karty Seniora", pod adresem mailowym: kontakt@manko.pl oraz pod numerem telefonu: 12 429 37 28. Aby zostać partnerem OKS wystarczy wypełnić poniższy formularz i przesłać go na adres: 

Stowarzyszenie MANKO
al. Słowackiego 46/30
30-018 Kraków

Firmy i instytucje z terenu gminy Konstancin-Jeziorna same mogą zdecydować - czy swoją ofertę rabatową kierują do posiadaczy "Ogólnopolskiej Karty Seniora" czy tylko jej konstancińskiej edycji. 

Do pobrania

Autor: Patryk Siepsiak - Biuro Komunikacji Społecznej

2017-04-24

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer