Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Gminny żłobek otwarty od 11 maja

Burmistrz Kazimierz Jańczuk, po uzgodnieniu z dyrektorką gminnego żłobka Ewą Styś, podjął w czwartek (30 kwietnia) decyzję o uruchomieniu placówki od poniedziałku (11 maja). O szczegółach jej funkcjonowania poinformujemy w najbliższym czasie.

Rząd dał zielone światło dla otwarcia przedszkoli i żłobków. W czwartek (30 kwietnia) burmistrz Kazimierz Jańczuk, po uzgodnieniu z dyrektorką gminnego żłobka Ewą Styś, podjął decyzję o uruchomieniu placówki od poniedziałku (11 maja). O kryteriach przyjęć, szczegółowym funkcjonowaniu żłobka oraz o zasadach sanitarnych, które będą w nim obowiązywać poinformujemy w oddzielnym komunikacie.

Autor: OKZ

2020-04-30