Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Constans zaprasza na spotkanie z aktorem

Konstancińskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich „CONSTANS 2010” serdecznie zaprasza w czwartek 19 kwietnia na spotkanie ze znanym aktorem Markiem Siudymem.

Marek Siudym, aktor teatralny, filmowy, kabaretowy z wielkim dorobkiem artystycznym, wystąpił w kilkudziesięciu filmach, serialach i sztukach teatralnych, m.in.”MIŚ”, ”Przepraszam czy tu biją”, Polskie drogi”, „Zmiennicy”,” Klan”, Złotopolscy”, „Na dobre i na złe”. Opowie jak wyglądała jego droga  do sukcesu, czy łatwo być gwiazdą. Dowiemy się, którą rolę uważa za najciekawszą, najważniejszą i dlaczego. Opowie także o swojej największej pasji, jaką są konie. Spotkanie poprowadzi Marian Dachniewski, znany radiowiec z ponad 30-letnim  stażem. Prowadził takie audycje jak „Lato z radiem, ”Sygnały dnia”, „Cztery pory roku”, „Z kraju i ze świata”. Przewidziany jest także zabawny quiz z nagrodami.

Spotkanie odbędzie się 19.04.2018 r. (czwartek). Początek o godz.17,00. Sala budynku przy ul. A.Walentynowicz 24 Konstancin-Jeziorna. Zapraszamy. Wstęp wolny.

Autor:

2018-04-11

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer