Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Muzyka jest dobra na wszystko

Konstancińskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich „CONSTANS 2010” zaprasza w piątek, 9 listopada do OSP Czernidła na spotkanie ze znanym wokalistą Andrzejem Rybińskim.

Spotkanie „Muzyka jest dobra na wszystko" organizowane jest w ramach zadania publicznego pn. „Organizacja spotkań edukacyjnych, przedsięwzięć integrujących i aktywizujących mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna”, które zostało dofinansowane ze środków gminy Konstancin-Jeziorna.

W najbliższy piątek, 9 listopada z mieszkańcami spotka się Andrzej Rybiński - wokalista, gitarzysta, kompozytor, autor przeboju „Nie liczę godzin i lat”, współzałożyciel grupy 2plus1 oraz lider zespołu Andrzej i Eliza. Zapraszamy o godz.17.00 do świetlicy OSP w Czernidłach.  Wstęp wolny.

Spotkanie poprowadzi Marian Dachniewski - radiowiec z ponad 30-letnim stażem, były prowadzący programów: Lato z Radiem, Sygnały dnia, Cztery pory roku, Z kraju i ze świata.

Organizator - Konstancińskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich Constans 2010.

Autor: BKS

2018-11-07

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer