Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Skład komisji RM

Poniżej prezentujemy składy osobowe stałych komisji Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna VIII kadencji.

Komisja Budżetu, Inwestycji i Spraw Majątkowych

  1. Andrzej Cieślawski – przewodniczący,
  2. Krzysztof Bajkowski,
  3. Renata Dąbrowska,
  4. Ignacy Gołębiowski, 
  5. Adam Grzegorzewski,
  6. Bogusław Komosa, 
  7. Alfreda Konopka,
  8. Hubert Meronk,
  9. Włodzimierz Wojdak,
  10. Grzegorz Szewczyk.


Komisja Rolnictwa i Ochrony Środowiska:

  1. Iwona Siudzińska – przewodnicząca,
  2. Renata Dąbrowska,
  3. Aleksandra Kostrzewska,
  4. Grzegorz Szewczyk, 
  5. Irena Śliwka,    
  6. Piotr Wasilewski,
  7. Arkadiusz Zewar.

                
Komisja Uzdrowiskowa, Zdrowia i Opieki Społecznej:

  1. Renata Wieczorek – przewodnicząca,
  2. Hubert Meronk,
  3. Andrzej Cieślawski,
  4. Arkadiusz Głowacki,
  5. Alfreda Konopka,
  6. Izabella Wieczorek,
  7. Bożena Wierzbicka,
  8. Włodzimierz Wojdak.


Komisja Bezpieczeństwa, Oświaty, Kultury i Sportu:

  1. Izabella Wieczorek – przewodnicząca,
  2. Anna Borowska,
  3. Arkadiusz Głowacki,
  4. Adam Grzegorzewski,
  5. Iwona Siudzińska,
  6. Irena Śliwka,
  7. Renata Wieczorek,
  8. Bożena Wierzbicka.


Komisja Ładu Przestrzennego i Spraw Komunalnych:

  1. Anna Borowska – przewodnicząca,
  2. Krzysztof Bajkowski,
  3. Arkadiusz Zewar,
  4. Renata Dąbrowska,
  5. Bogusław Komosa,
  6. Alfreda Konopka,
  7. Iwona Siudzińska,
  8. Piotr Wasilewski,
  9. Renata Wieczorek,
  10. Włodzimierz Wojdak.


Komisja Skarg, Wniosków i Petycji:

  1. Bogusław Komosa – przewodniczący,
  2. Aleksandra Kostrzewska,
  3. Iwona Siudzińska,
  4. Grzegorz Szewczyk.


Komisja Rewizyjna:

  1. Adam Grzegorzewski – przewodniczący,
  2.  Ignacy Gołębiowski – zastępca przewodniczącego,
  3. Anna Borowska.


Doraźna Komisja do spraw Cyfryzacji:

  1. Hubert Meronk – przewodniczący,
  2. Wieczorek Izabella,
  3. Wieczorek Renata,
  4. Arkadiusz Zewar.


Doraźna Komisja do spraw Walki ze Smogiem:

  1. Krzysztof Bajkowski – przewodniczący,
  2. Arkadiusz Głowacki,
  3. Aleksandra Kostrzewska.


Doraźna Komisja Statutowo-Regulaminowa:

  1. Krzysztof Bajkowski – przewodniczący,
  2. Arkadiusz Głowacki,
  3. Adam Grzegorzewski,
  4. Bogusław Komosa.

Autor: Patryk Siepsiak

2014-12-10

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer