Ratusz Gminy Konstancin-Jeziorna Dwór w Oborach Willa Hugonówka i rzeka Jeziorka Willa Syrena Tężnia solankowa w Parku Zdrojowym

Weź udział w badaniu i powiedz, jak się żyje

Do końca czerwca trwa badanie ankietowe dotyczące jakości życia i preferencji mieszkańców stolicy i gmin podwarszawskich. Wyniki posłużą do przygotowania strategii rozwoju obszaru metropolitalnego Warszawy.

Badanie jakości życia mieszkańców Warszawy i okolic prowadzone jest na zlecenie Mazowieckiego Biura Planowania Regionalnego. Jego organizatorzy pytają m.in. o wybrane aspekty rozwoju gmin, a także o ich silne i słabe strony dotyczące różnych aspektów życia. Wyniki posłużą do przygotowania strategii rozwoju obszaru metropolitalnego Warszawy. Badanie jest realizowane w ramach projektu „Programowanie Rozwoju Obszaru Metropolitalnego Warszawy - PROM”.

Żeby wziąć udział w badaniu wystarczy wejść na stronę - TUTAJ i wypełnić kwestionariusz online. Badanie jest dobrowolne i anonimowe, a uzyskane odpowiedzi zostaną opublikowane jedynie zbiorczo. Więcej szczegółów można znaleźć TUTAJ.

Autor: Patryk Siepsiak

2014-09-23

KAMERY ONLINE

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Wirtualny Spacer