Konstancin-Jeziorna[0]

Opublikowano: Konstancin-Jeziorna (www.konstancinjeziorna.pl)


Frezowanie jezdni i nowy asfalt, będą utrudnienia w ruchu

Najpierw frezowanie, później nowy asfalt. Rusza remont ul. Podlaskiej w Parceli i ul. Kopernika, na odcinku od ul. Wilanowskiej do ul. Sobieskiego, w Konstancinie-Jeziornie. W związku z zaplanowanymi pracami prosimy kierowców o nie parkowanie samochodów na wspomnianych ulicach w dniach: 29 października oraz 2 i 3 listopada.

Kolejne gminne ulice będą naprawiane. W najbliższy piątek (29 października) rozpocznie się frezowanie nawierzchni jedni ul. Podlaskiej w Parceli oraz ul. Kopernika w Konstancinie-Jeziornie – na odcinku od ul. Wilanowskiej do ul. Sobieskiego.

Następnie, w dniach 2–3 listopada, na wspomnianych odcinkach będzie kładziony nowy asfalt. W związku z planowanymi pracami kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Dodatkowo Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna prosi mieszkańców o nie parkowanie samochodów na jezdni w powyższych dniach. Prosimy również o wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie niedogodności.


Adres źródłowy: https://www.konstancinjeziorna.pl/news/frezowanie-jezdni-i-nowy-asfalt-beda-utrudnienia-w-ruchu


Adres źródłowy: https://www.konstancinjeziorna.pl/news/frezowanie-jezdni-i-nowy-asfalt-beda-utrudnienia-w-ruchu

Załączniki
  • [0] https://www.konstancinjeziorna.plhttps://www.konstancinjeziorna.pl/themes/custom/konstancin/logo.svg
  • [1] https://www.konstancinjeziorna.pl/sites/default/files/styles/aktualnosci_duze/public/obrazek/2021-10/frezowanie.jpg?h=1c0c358d&itok=_1nIyPaQ