Konstancin-Jeziorna[0]

Opublikowano: Konstancin-Jeziorna (www.konstancinjeziorna.pl)


W najbliższą środę nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej

W środę (5 października) odbędzie się 45. sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. W porządku obrad znalazł się tylko jeden punkt dotyczący zmian w budżecie gminy na 2022 rok. Ich wprowadzenie jest konieczne, aby mogły ruszyć wypłaty dodatku węglowego. Początek sesji o godz. 14.00.

Środowa sesja zwołana została na wniosek Kazimierza Jańczuka, burmistrza gminy Konstancin-Jeziorna. Będzie miała charakter mieszany – zarówno stacjonarny, jak i zdalny. Posiedzenie rozpocznie się o godz. 14.00. W proponowanym porządku obrad znalazł się tylko jeden punkt dotyczący projektu uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2022 rok. Chodzi o wprowadzenie do niego dochodów i wydatków przeznaczonych na wypłatę przez Ośrodek Pomocy Społecznej dodatku węglowego dla mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna.

Projekt uchwały dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce: Rada Miejska/Projekty uchwały RM. Obrady będzie można oglądać na żywo w Internecie za pośrednictwem platformy eSesja (esesja.tv).


Adres źródłowy: https://www.konstancinjeziorna.pl/news/w-najblizsza-srode-nadzwyczajna-sesja-rady-miejskiej


Adres źródłowy: https://www.konstancinjeziorna.pl/news/w-najblizsza-srode-nadzwyczajna-sesja-rady-miejskiej

Załączniki
  • [0] https://www.konstancinjeziorna.plhttps://www.konstancinjeziorna.pl/themes/custom/konstancin/logo.svg
  • [1] https://www.konstancinjeziorna.pl/sites/default/files/styles/aktualnosci_duze/public/obrazek/2021-05/sesja.jpg?itok=qLy3RzsT